Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Čtyři výrobci získali certifikát Regionální produkt Český ráj

26. 11. 2013

V Kamenářském domě v Turnově se uskutečnilo v závěru minulého týdne setkání výrobců se značkou Regionální produkt Český ráj.

Čtyřem z účastníků setkání byl předán certifikát regionální výrobce. Počet nositelů značky se tak rozšířil na 45.

Nově oceněnými jsou: Jiří Jiránek – včelí med  (Troskovice), Klára Fišerová – textilní hračky, kabelky a módní doplňky (Turnov), Šárka Bredlerová - Přírodní mýdla a šampony, bylinné kosmetické výrobky (Malá Skála) a Podkrkonošská uzenina s.r.o. - výroba masných výrobků a masných polotovarů (Bělá)

Po předání nových certifikátů představilo Sdružení Český ráj novinky, které zavedlo v roce 2013 a jaké plány má na následující rok.

„V roce 2013 byly vydány nové brožury, turistické noviny, byla natočena propagační videa a vytvořen baner, který je zapůjčován regionálním výrobcům na různé akce,“ uvedla krajská radní Ivana Hujerová.

Také byly podle ní spuštěny tři nové webové stránky; http://www.ceskyrajbezbarier.cz/ - web hlavně pro hendikepované spoluobčany, ale i maminky s kočárky; http://www.zlatastezkaceskehoraje.cz/ - turistický web provázející Českým rájem; http://www.ceskyrajdetem.cz/ - web určený pro dětské návštěvníky.

„Na příští rok chystá sdružení vydat nový aktualizovaný katalog regionálních výrobků, tentokrát i v anglické mutaci,“ prozradila radní. 


Telefon: 485226302
Mobil: 739541588

kovar